Mek-Art Mek. Tic. Ltd. Şti.

1996-2004 yılları arasında Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş.’deki satış deneyimi ve bilgi birikimini 2004 yılından itibaren Alarko Carrier Yetkili Bayisi olarak devam ettiren ekibimiz klima sektöründe faaliyet göstermektedir.

Temsil ettiği markalar ile tüm gelir gruplarına yönelik farklı klima ihtiyaçlarına, değişik klima modelleri ve Alarko Carrier güvencesiyle çözümler sunan Mek-Art; kalite ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışma anlayışını ulusal ve uluslararası denetim kuruluşlarından aldığı sertifikalar ile belgelemiştir.

Birçok hidroelektrik santral, havaalanı, hastane, üniversite, iş merkezi ve benzeri büyük ölçekli projede imzası bulunan Mek-Art, deneyimli kadrosu ile her ölçekte projenin elektromekanik taahhüt işlerine uygun, profesyonel çözümler sunmaktadır.

Titiz, bilimsel, yaratıcı, yenilikçi ve çözümleyici vizyonuyla, insanı ve çevreyi merkezinde tutan ilkeleriyle Mek-Art; klima santralleri, soğutma grupları, VRF klima sistemleri, çatı tipi klima cihazları, soğutma ve ısıtma sistemlerine ait tesisat işleri, sıhhi tesisat, basınçlı hava tesisatı proje hizmetleri, bireysel ve endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemleri gibi alanlarda en isabetli tercihiniz olmaya adaydır.

Şirketimizde ticari ve mühendislik alanlarındaki bilgi, tecrübe birikimi ve kültürünü, günümüz ve gelecekteki gelişmelere paralel şekilde, literatürü takip ederek, teknolojik gelişmelerden ve imkanlardan olabildiğince yararlanarak gelecek yıllara ve kuşaklara başarıyla taşımak üzere kısa ve uzun dönemli stratejiler uygulanmaktadır.

Şirketimiz kilit personeli, teknik ve İdari personeli bir araya gelmeden önce de, bir çok şirkette muhtelif kademelerde önemli görevler almışlar, Mekanik-Elektrik tesisat uygulama alanında pek çok projede deneyim ve başarılar elde etmişler, iş geliştirme, proje, planlama, şirket yönetimi konularında da bilgi ve becerilerini defalarca ispatlamışlardır.

Bu çatı altında görev yapan yönetici ve çalışanların bir numaralı ilkesi; ticari ve mesleki etik değerlerden ödün vermeksizin müşterilerini koşulsuz şekilde memnun etmek, bu değerleri para kazanmanın her zaman önünde tutmak olmuştur. İnançlı, dürüst, çalışkan, görev bilincine sahip, ileriye yönelik amaçları olan, takım bilincine sahip tecrübeli şirket kadrosu, huzurlu ve sıcak bir ortamda şirket prensipleri doğrultusunda çalışmaktadır.

Planlama, projelendirme ve taahhüt hizmetleri verilirken öncelikle emniyetli, uygulanabilir, ilk yatırım maliyeti ekonomik, modern teknolojilerin kullanıldığı, işletme maliyetleri asgariye indirilmiş ve uzun ekonomik ömre sahip sistemlerin kurulmasına önem verilmekte, imalat ve montajlarda ilim, fen ve yürürlükteki ulusal ve uluslararası standartlar ile yönetmeliklere uygun davranılmaktadır.

Şirketimizin, dürüst ve özenli hizmet gereksinimi duyan pek çok işveren tarafından yıllardır ısrarla tercih edilmesinin altında yatan, kısaca yukarıda özetlemeye çalışılmış olan sebeplerdir.


HİZMETLERİMİZ

Her türlü Isıtma-Soğutma Sistemleri, Doğal gaz ve Baca Sistemleri, Klima-Havalandırma Sistemleri, VRF Sistemleri, Drenaj pompa istasyonları, Otomasyon Sistemleri, Elektromekanik Tesisat, Elektrik Sistemleri. 

Proje ve taahhüt ihtiyaçlarınızda profesyonel ve kaliteli çözümler üreten kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.